Legutóbb frissítve: 2025. október 17. 08:01
Zöld Kecskemétért Díjat kapott Vörösváczki Mónika, a Kecskeméti Arborétum vezetője
A díjat a természeti környezet megóvása, a növénygyűjtemény ökoszisztéma fejlesztése érdekében végzett odaadó szakmai munkája, példamutató ismeretterjesztő tevékenysége elismeréseként vehette át a Kecskemét Város Napja gálán.