• Jó formában utazik Kozármislenybe a KNKSE
    2022. november 29. 10:04,
    Legutóbb frissítve: 2022. november 29. 11:28

Jó formában utazik Kozármislenybe a KNKSE

Fontos győzelmet szerzett legutóbb a kecskeméti női kézilabdacsapat; Berkes-Kaiser Melittáék a Pénzügyőr csapatát múlták felül egy góllal (31-30), ezzel megszerezték első győzelmüket a bajnokságban. Remélhetőleg a hírös városiak ezzel a diadallal megtörik a jeget, noha roppant erős ellenfélhez utaznak szombaton; a Kozármisleny otthonában bravúr lenne a pontszerzés.

• A második félidőben döntött a Győr a KTE-Piroska Szörp ellen
    2022. november 26. 08:09,
    Legutóbb frissítve: 2022. november 26. 08:31

A második félidőben döntött a Győr a KTE-Piroska Szörp ellen

A harmadik helyezett Győr otthonában lépett pályára a KTE-Piroska Szörp a férfi kézilabda NB I/B 12. fordulójában. Az első félidő után döntetlennel vonultak szünetre a felek, ám a második játékrészt hét góllal a győriek nyerték, így magabiztos hazai siker lett a vége (33–26).

• Vasárnap a Paks ellen gyűjthető be fontos siker
    2022. november 25. 00:03,
    Legutóbb frissítve: 2022. november 25. 00:27

Vasárnap a Paks ellen gyűjthető be fontos siker

A következő három meccsét a bajnokságban rövid alatt játssza le a Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét. A fontos összecsapások sora vasárnap a Paks ellen kezdődik meg a Messzi István sportcsarnokban.

• Női kézilabda: a Pénzügyőrt fogadja vasárnap a KNKSE
    2022. november 25. 00:01,

Női kézilabda: a Pénzügyőrt fogadja vasárnap a KNKSE

Az elmúlt hétvégén sem ért véget a Kecskemét veszzőfutása a női kézilabda NB I/B-ben, Mátrai Péter tanítványai a jó erőkből álló Komárommal szemben 13 góllal maradtak alul (33-20). Egyetlen könnyű mérkőzése sem lesz a hírös városiaknak a másodosztályban, de nehéz helyzetük ellenére mindent megtesznek a pontszerzés érdekében. Vasárnap délelőtt (!) a Pénzügyőr ellen lesz lehetőségük bizonyítani, hazai pályán.