• Ausztriában folytatja pályafutását a magyar díjlovaglás kecskeméti reménysége
    2018. június 19. 13:30,
    Legutóbb frissítve: 2018. június 19. 13:46

Ausztriában folytatja pályafutását a magyar díjlovaglás kecskeméti reménysége

Szőke-Tóth Berill év elején hagyta maga mögött az országot és kitelepült Ausztriába. A kecskeméti Arany János Általános Iskolában tanuló, majd a Katona József Gimnáziumban érettségizett hétszeres korosztályos magyar bajnok tehetség néhány éven belül szeretne végleg Németországba költözni, legfőbb álma pedig az, hogy egyszer az olimpián képviselje hazánkat.

• Bakonyi Levente aranyérmes lett a veterán teniszezők Európa Bajnokságán
    2018. június 19. 04:06,
    Legutóbb frissítve: 2018. június 19. 04:15

Bakonyi Levente aranyérmes lett a veterán teniszezők Európa Bajnokságán

A kecskeméti Bakonyi Levente (a fotón középen) aranyérmet szerzett a törökországi riviérán, Manavgatban -Ázsiában - a veterán teniszezők Európa Bajnokságán. A rangos senior versenyen a 35-40 évesek csoportjában voltak a legfiatalabbak, és 80 év felett a legidősebbek.

• Négyen képviselik Kecskemétet az Ifjúsági Európa Bajnokságon Győrben
    2018. június 18. 13:48,
    Legutóbb frissítve: 2018. június 18. 14:02

Négyen képviselik Kecskemétet az Ifjúsági Európa Bajnokságon Győrben

A hétvégén befejeződött Magyarország Ifjúsági Bajnoksága, amit Győrben rendeztek. A versenynek különös jelentőséget adott, hogy az Európa Bajnokságon résztvevő magyar csapat összeállítása is itt dőlt el. A verseny végén pedig az is kiderült, hogy négyen képviselik Kecskemét városát az Európa Bajnokságon. A fotón ők négyen: Beregszászi Renáta, Szűcs Szabina, Kiszel Zsófia és Fekete István.

• Az Úszás Napja 2018 a Kecskeméti Fürdőben
    2018. június 14. 08:33,
    Legutóbb frissítve: 2018. június 14. 08:47

Az Úszás Napja 2018 a Kecskeméti Fürdőben

2018. június 16-án, szombaton 9 órától az Úszás Napjára szeretettel vár minden érdeklődőt a KESI úszószakosztálya. A következő programok lesznek a fürdő 50 méteres medencéjében és a tanmedencében:

• Galamb Csaba ismét fölényes győzelemmel nyert
    2018. június 13. 13:25,
    Legutóbb frissítve: 2018. június 13. 13:36

Galamb Csaba ismét fölényes győzelemmel nyert

Galamb Csaba, a Kecskeméti Atlétikai és Rögbi Club hosszútávfutója a 25. K&H félmaratoni távján indult. Ennek kapcsán kérdeztük meg, hogy milyen volt számára ez a verseny:

• Remekeltek a Mercedes-Benz gyár KMSE sportolói a Keszthely triatlonon
    2018. június 12. 14:52,
    Legutóbb frissítve: 2018. június 12. 14:59

Remekeltek a Mercedes-Benz gyár KMSE sportolói a Keszthely triatlonon

Vasárnap olimpiai távú triatlon ranglista versenyt rendeztek Keszthelyen közel 400 induló részvételével. A Mercedes-Benz Gyár Kecskeméti Mozgáskorlátozottak Egyesületének sportolói is képviseltették magukat az ország egyik legnagyobb triatlon fesztiválján.

• A Kecskeméti Arany János Általános Iskola fiú röplabdásai lettek Magyarország diákolimpiai bajnoka
    2018. június 11. 16:50,
    Legutóbb frissítve: 2018. június 11. 17:06

A Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola fiú csapata lett Magyarország diákolimpiai bajnoka IV. korcsoportban, röplabdában. Az Összevont Labdajátékok Diákolimpia® Országos Döntőjének küzdelmeiben ráadásul még egy különdíjat is szereztek: a legtechnikásabb játékos Lakatos Leonard lett. Ugyanitt a kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola röplabdása, Kasnyik Bence a „Legjobb támadó" címhez jutott.

• Szabó Csaba bronzot hozott Kecskemétre Belgrádból
    2018. június 10. 08:36,
    Legutóbb frissítve: 2018. június 10. 08:41

Szabó Csaba bronzot hozott Kecskemétre Belgrádból

A Kecskeméti Judo Club két versenyzője indulhatott a belgrádi válogató versenyen. Szabó Csaba harmadik, Cseh Márk pedig hetedik helyezést ért el a harmincnégy ország részvételével zajló Európa Kupán.