Legutóbb frissítve: 2019. április 25. 06:52

2019. júliusban és augusztusban több alkalommal is úszótábort szervez a Kecskeméti Sportiskola.

• KTE Labdarúgó Akadémia - A húsvéti forduló legjobbjai
    2019. április 24. 05:49,
    Legutóbb frissítve: 2019. április 24. 05:53

KTE Labdarúgó Akadémia - A húsvéti forduló legjobbjai

A húsvéti forduló legjobbjait ismét a korosztályos csapatok edzői szavazhatták meg, ezúttal kér kapus is bekerült összeállításunkba, Kovács Dániel ráadásul sorozatban másodjára.

• A Hírös ÉP csapata nyerte meg a Danone Focikupát
    2019. április 23. 15:30,
    Legutóbb frissítve: 2019. április 23. 15:37

A Hírös ÉP csapata nyerte meg a Danone Focikupát

A Hírös ÉP csapata nyerte meg a „Danone Focikupa a Gyermekekért" torna szegedi regionális döntőjét. A kecskeméti fiatalok a fináléban a Cegléd csapatát győzték le büntetőrúgásokkal, így ők vehetnek részt a kupa budapesti országos döntőjében. A Fair Play csapat díját a szolnoki Szanda Foci Suli csapata nyerte el. A Danone és az MLSZ Grassroots Program szervezésében megvalósuló Danone Focikupa a Gyermekekért tornán áprilisban és májusban összesen 96 csapat mintegy 1200 gyermek labdarúgója versenyez egymással azért, hogy Magyarországot képviselhesse a torna nemzetközi döntőjén, Spanyolországban. (Fotók: Danone Focikupa a Gyermekekért - Faragó Imre)

• Vladul góljával vertük meg az Iváncsát
    2019. április 22. 08:06,
    Legutóbb frissítve: 2019. április 22. 08:07

Vladul góljával vertük meg az Iváncsát

Vasárnap az Iváncsát fogadta a KTE a Széktóiban, a tét a középmezőnyhöz való felzárkózás volt számunkra. A mérkőzésen egyetlen gól döntött, ezt Vladul Stefan jegyezte, aki kényszerűségből került be végül a kezdőbe. KTE - Iváncsa 1-0

• Szabó Csaba megnyerte a hétvégi felnőtt Országos Bajnokságot
    2019. április 21. 09:24,
    Legutóbb frissítve: 2019. április 21. 09:42

Szabó Csaba megnyerte a hétvégi felnőtt Országos Bajnokságot

Szabó Csaba, a Kecskeméti Judo Club versenyzője megnyerte a hétvégi felnőtt Országos Bajnokságot és az Olimpiai Kvalifikációs listáról kijutott a Minski Európa Játékokra. Mely az eddigi Európa Bajnokságoktól annyiban különbözik, hogy erre a versenyre is kvalifikálódni kellett.

• A felzárkózás a tét az Iváncsa ellen
    2019. április 20. 17:57,
    Legutóbb frissítve: 2019. április 20. 18:03

A felzárkózás a tét az Iváncsa ellen

Vasárnap 16:30-kor újra hazai mérkőzés következik a Kecskeméti TE számára, csapatunk az Iváncsa KSE-t fogadja a Széktóiban. A visszavágás és a felzárkózás reményében vághatunk neki a találkozónak, hiszen egy sikerrel megcélozhatnánk akár a középmezőny elejét is.

• KTE Labdarúgó Akadémia - Csúri Dájmond duplája három pontot ért
    2019. április 19. 16:04,
    Legutóbb frissítve: 2019. április 19. 16:09

KTE Labdarúgó Akadémia - Csúri Dájmond duplája három pontot ért

A KTE LA U17 és U16 ezúttal Szolnokon lépett pályára, ahol kiesés ellen küzdő ellenfelek várták. Szoros összecsapásokon, de sikerült végül begyűjteni az összes bajnoki pontot, az U16 ezzel megint fontos lépést tett a bajnoki cím felé.

• Bemutatták a médiának a Kecskeméti Atlétikai Centrumot
    2019. április 17. 13:03,
    Legutóbb frissítve: 2019. április 17. 13:18

Bemutatták a médiának a Kecskeméti Atlétikai Centrumot

Korszerű, napjaink igényeinek és a nemzetközi méreteknek is megfelelő Atlétikai Centrum épült Kecskeméten, ami hiánypótló beruházás volt az egész régióban. A kiváló minőségben felépült központot 2019. április 17-én, szerdán sajtóbejáráson mutatták be a média képviselőinek.

• Újabb éremeső Kecskemétnek a bajai Sportuszodában és a győri Aqua Sportközpontban
    2019. április 16. 11:39,
    Legutóbb frissítve: 2019. április 16. 11:45

A hétvégén Baján szerepeltek a BÁCSVÍZ KVSC fiatal úszói, akik az Országos Bajnokságokra készülve az utolsó szintúszó versenyük előtt mérettették meg magukat amolyan csapatépítő nap keretein belül. A közös buszos utazás megadta a hangulatot a családias légkörű, több külföldi csapat által kedvelt EMEL Kupára. A versenyen sprint távokon mérte össze erejét 13 csapat 141 sportolója, akik közül a BÁCSVÍZ KVSC csapata a pontversenyben az előkelő 2. helyen végzett. (Fotó)