• Revansot venne a Csurgón a KTE-Piroska Szörp
    2022. május 26. 01:04,
    Legutóbb frissítve: 2022. május 25. 17:06

Revansot venne a Csurgón a KTE-Piroska Szörp

Végéhez közeledik a 2021/2022-es bajnoki évad az NBI-es mezőny számára (is), és a KTE-Piroska Szörp méltóképpen köszönne el - a nyári szünet idejére - hazai közönségétől. A csapat célja mindig a győzelem, ám ezúttal a KTE revansot venne a somogyiakon a februárban elszenvedett háromgólos vereség miatt (25-22).

• Ivkovic Stojan: a hiányzások ellenére győzelem a cél
    2022. május 26. 01:02,
    Legutóbb frissítve: 2022. május 25. 15:20

Ivkovic Stojan: a hiányzások ellenére győzelem a cél

Kijelenthető, hogy Kecskeméten igen nagy a várakozás a Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét pénteki, Szolnok elleni negyedik rájátszás-mérkőzése előtt. A szerda délelőtti regenerációs edzésen ott volt Ivkovic Stojan szakmai igazgató is, aki új hírekkel szolgált a sérült kecskeméti játékosok kapcsán is.

• Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét: Elővételes jegyinformációk péntekre
    2022. május 25. 15:00,
    Legutóbb frissítve: 2022. május 25. 15:47

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét: Elővételes jegyinformációk péntekre

A nagy érdeklődésre való tekintettel SZERDÁN és CSÜTÖRTÖKÖN 16:00 és 18:00 óra között a Messzi István sportcsarnok jegypénztárában lesz lehetőség elővételes jegyeket váltani  a pénteki, Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét-Szolnoki Olajbányász mérkőzésre.

• Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét: Megfogyatkozva is nagy küzdelemre késztettük a Szolnokot
    2022. május 25. 00:04,
    Legutóbb frissítve: 2022. május 25. 00:57

Két kulcsjátékosát volt kénytelen nélkülözni a Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét a negyeddöntő harmadik felvonásán. Dramicanin könyökét műteni kell, Klobucar vádlijában pedig szakadást fedeztek fel, így egyikőjükre sem számíthat huzamosabb ideig a szakmai stáb. A Tiszaligetben bátor játékot mutattak be Wittmannék a nehézségek ellenére, és a fiatalok is maximálisan kivették a részüket a harcból, ám ezúttal a Szolnok örülhetett a győzelemnek. A párharc állása 2-1 a Kecskemétnek.

• Superfight Series Hungary: Gera Zorka hazai közönség előtt győzne
    2022. május 24. 09:36,
    Legutóbb frissítve: 2022. május 24. 09:44

Superfight Series Hungary: Gera Zorka hazai közönség előtt győzne

Hazai közönség előtt bizonyíthat a júniusi Superfight Series Hungary gálán Gera Zorka. A Star Gym Kecskemét magyar bajnok K1-ese több mint két év elteltével szerepel ismét a Messzi István Sportcsarnokban 2022. június 11-én.

• Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét: Szeretnénk nyerni és lezárni a párharcot
    2022. május 24. 01:04,
    Legutóbb frissítve: 2022. május 23. 18:20

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét: Szeretnénk nyerni és lezárni a párharcot

A Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2-0-ra vezet az egyik csapat három győzelméig tartó negyeddöntőben a Szolnoki Olajbányásszal szemben. Kedden 17.45-kor tévés meccsen (M4Sport) akár már le is zárhatja a párharcot a Forray-alakulat. Az előző sikernek azonban volt "ára", így az eddiginél is nehezebb megmérettetés vár a hírös városiakra.

• Kecskeméti sikerek a Diákolimpián
    2022. május 23. 13:17,
    Legutóbb frissítve: 2022. május 23. 13:24

Kecskeméti sikerek a Diákolimpián

Nagy Nimród és Lipótzy István Dániel is bronzérmes lett a Győrben rendezett Diákolimpián.

• XXXVII. BÁCSVÍZ KUPA úszóverseny a Kecskeméti Fürdőben
    2022. május 23. 13:02,
    Legutóbb frissítve: 2022. május 23. 14:37

XXXVII. BÁCSVÍZ KUPA úszóverseny a Kecskeméti Fürdőben

A BÁCSVÍZ KVSC és a Kecskeméti Fürdő közös rendezésében került sor a XXXVII. BÁCSVÍZ KUPA úszóversenyre a hétvégén, melyen 34 egyesület több mint 500 versenyzője 1912 alkalommal állt rajtkőre. A BÁCSVÍZ KVSC egyesülete 34 sportolóval nevezett a megmérettetésre.

• KTE HUFBAU: Hét góllal búcsúztunk a szezontól
    2022. május 23. 01:06,
    Legutóbb frissítve: 2022. május 22. 21:58

KTE HUFBAU: Hét góllal búcsúztunk a szezontól

A Merkantil Bank Liga 38. fordulójában a Kecskeméti TE-Hufbau közel 3000 néző előtt ünnepelhette meg feljutását az élvonalba, amit szenzációs játékkal tett meg a lila-fehér együttes a Szentlőrinc ellenében.

• Wittmannra nem volt ellenszere a Szolnoknak
    2022. május 22. 01:06,
    Legutóbb frissítve: 2022. május 21. 22:09

Wittmannra nem volt ellenszere a Szolnoknak

A negyeddöntő második meccsére került sor szombaton 18 órakor a Messzi István sportcsarnokban. Az összecsapásra hazai és vendég oldalon is óriási volt az érdeklődés. A feszült hangulatú szomszédvári derbin a Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét a második félidőben nagyot játszott, és megérdemelten nyerte meg a mérkőzést.