Legutóbb frissítve: 2024. november 16. 15:53
Ismét „Idősbarát önkormányzat” díjban részesült Kecskemét
2009. és 2019. után idén ismét Idősbarát Önkormányzat díjban részesült Kecskemét Város Önkormányzata. A díjat a Szépművészeti Múzeumban Engert Jakabné (Fidesz-KDNP) alpolgármester vette át dr. Koncz Zsófia családokért felelős-, és dr. Dukai Miklós önkormányzati államtitkároktól. Ugyanitt Családbarát Munkahely díjat kapott a Bács-Kiskun Megyei Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Kft., a Katona József Könyvtár, és a Kecskeméti Járási Hivatal is. (Fotó: MTI/Lakatos Péter)