Legutóbb frissítve: 2025. december 8. 19:31
Otthon nevelgette a növényeket
A Kiskőrösi Rendőrkapitányság munkatársai őrizetbe vettek egy soltvadkerti lakost, aki elmondása szerint próbált leszokni a drogról, de nem sikerült. Ezért aztán maga termesztette a marihuánát.