Legutóbb frissítve: 2025. augusztus 16. 20:02
Közösségépítő Családi Napot rendeztek a Muszájban
A Gyimesi utcai játszótéren 2025. augusztus 16-án 11 órakor kezdődöt programon köszöntőt mondott Lévai Jánosné (Fidesz-KDNP) tanácsnok, megválasztott kecskeméti önkormányzati képviselő és részt vett az eseményen Szamler László (Fidesz-KDNP) megválasztott kecskeméti önkormányzati képviselő is. (Fotók: Szamler Roland - Szamler Photography)