Legutóbb frissítve: 2025. október 3. 09:28
Elindultak a refisek kerékpárral Aradra
2025. október 3-án, pénteken reggel elindult Aradra a Kecskeméti Református Gimnázium elől a kerékpáros csapat. Ebben az évben a 13 diákot 4 tanár kíséri, akiket ezúttal is a református templomban rendezett aradi megemlékezésen búcsúztattak. Az eseményen Kecskemét városvezetése nevében dr. Fekete Gábor (Fidesz-KDNP) alpolgármester mondott emlékező beszédet és búcsúzott el a kerékpárosoktól.