Legutóbb frissítve: 2025. március 6. 02:54
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét: Hasznos edzőmeccs a Jászberény ellen
Sok játékpercet kaptak a fiatalok, és az első félidő produkciójára lehet is építeni a jövőben.
Sok játékpercet kaptak a fiatalok, és az első félidő produkciójára lehet is építeni a jövőben.
A kunszentmiklósi rendőrök befejezték a nyomozást annak a két férfinak az ügyében, akik munka helyett inkább a munkaadójuk bankszámláját csapolták meg.
Az alapítvány honlapján megjelent indoklás szerint Tőzsér Judit kiemelkedő szakmai tapasztalatával és elhivatottságával támogatja a munkájukat. Az állatvédelem és a társadalmi felelősségvállalás területén végzett több évtizedes tevékenysége meghatározó szerepet tölt be Magyarországon.
A jövő héten 43 országból 220 résztvevővel tart konferenciát Budapesten a Piarista Rend. Ebből az alkalomból látogat Magyarországra Moses Kongmi, a Közép-afrikai Piarista Rendtartomány tartományfőnöke. A Közép-afrikai rendtartományhoz Kamerun, Egyenlítői Guinea és Gabon tartoznak. A látogatás egyik állomása a Kecskeméti Piarista Iskola volt 2025. március 4-én.
Közösségi Értékvédelmi Konzultáció címmel indított néhány hete fórumsorozatot a Közigazgatási és Területfejlesztési Minisztérium. Az egyeztetések témája a települések önvédelemhez való joga, az értékeik, hagyományaik megőrzése, ezek szabályozásának lehetőségei. A program kecskeméti állomása 2025. március 5-én, szerdán a Városháza dísztermében volt. (Fotók: Vincze József)
A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. ügyvezetése a lezárt 2024-es év eredményei alapján úgy döntött, hogy bruttó 800 000 forintos eredményrészesedési kifizetést biztosít a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár aktív dolgozói számára. Ezt az egyszeri összeget a márciusi bérrel együtt, április elején fizetik ki.
A Kecskeméti Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztályának munkatársai vádemelést javasolnak egy 32 éves helybélivel szemben, aki a város külterületén több köbméter hulladékot tett le egy földút szélére.
A Szabadságharc 1848-1849 Alapítvány és a KEFAG Kiskunsági Erdészeti és Faipari Zrt. idén is megrendezi Nemzeti Ünnepünk tiszteletére 2025. március 15-én, szombaton 13.45 órakor az ünnepi megemlékezést a Nyíri-erdőben.
A Kecskeméti Járási Ügyészség halálos közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt vádat emelt egy fiatal férfival szemben, aki gyorshajtása miatt az autójával egy kanyarban lesodródott az útról és az útszéli vízelvezető árokba csapódott. A baleset következtében a vádlott mindkét utasa életét vesztette.
Szemereyné Pataki Klaudia (Fidesz-KDNP), Kecskemét város polgármestere volt a Rádió 1 Gong 2025. március 4-i, kedd délelőtti Téma című műsorának a vendége.