Vidéki Csaba az Országos Diákolimpia bajnoka

Vissza a címlapra

Csak pár napja tértek haza az MKB Bank Cycling Team fiatal kerékpárosai a két hetes horvátországi edzőtáborból, és máris egy versenyhétvégével kezdték a szezont! Nem is rosszul!

Az elmúlt hévégén Debrecenben rendezték az Országos Diákolimpia döntőjét, a Hajdú Kupát és a Főnix Kupát. Mindhárom versenyen kifejezetten jól szerepeltek az MKB Bank Cycling Team kerekesei.

Az Országos Diákolimpia  korosztályos döntőjét Vidéki Csaba nyerte meg, több utánpótlás válogatott versenyzőt maga mögé utasítva. Péter-Lichtenberger Ábris ugyanitt a harmadik, Erdős Dániel az ötödik helyezést szerezte meg.

A Hajdú Kupa nemzetközi mezőnyében Ábris az 5. lett, Dániel a 8.

A Főnix Kupa scratch számában Péter-Lichtenberger Ábris ismét dobogóra állhatott. A harmadik helyen végzett.

Ezen a hétvégén a csapat U19/U23 és elit versenyzői a 65. alkalommal megrendezendő ausztriai szezonnyitón állnak rajhoz Linz-ben.

Az U17 kerékpárosoknak pedig a hazai Kajdacs Kupán kell helyt állniuk.