Diák A és B judo Magyar Bajnokságot rendeztek Kecskeméten

Vissza a címlapra

Idén a Kecskeméti Judo Club rendezte meg a Diák A és B judo Magyar Bajnokságot. A ver-senyt a Mercedes Benz Gyár neve „fémjelezve", hiszen hathatós segítségükkel sikerült meg-valósítani a programot.

A Mercedes Benz Gyár Kosárlabda Akadémia csarnoka megtelt versenyzőkkel és szurkolóik-kal. A 370 fős indulói létszám jelezte a verseny színvonalát. Ivkovicné Béres Tímea, a Mer-cedes-Benz Gyár Nemzeti Kosárlabda Akadémia vezetője és Nagysolymosi Sándor a Kecs-keméti Judo Club-KESI elnöke nyitották meg az eseményt.

A Kecskeméti JC judokái két érmet és egy pontszerző helyet zsebelhettek be a hatalmas me-zőnyben.

Szendrővári Zsombor 54kg-ban az év során abszolút javuló tendenciát mutatva az ezüstéremig menetelt.

Lovászi Bendegúz 66kg-ban kiegyensúlyozott éves teljesítéssel a dobogó 3-ik fokára állhatott fel.

Szabó-Győrfi Zalán 41kg-ban éppen csak lecsúszott a dobogóról, ezzel 5-ik helyen zárt.

- Nagy öröm számomra, hogy ilyen sikeres versenyt zártunk. Ebben nagy segítségünkre voltak fiatal edzőink, Cseh Márk és Horváth Levente. Nagyban megkönnyítették munkánkat és érté-kes tanácsokkal gazdagították növendékeinket - nyilatkozta Nagysolymosi Sándor.

Edzők: Nagysolymosi Tibor, Cseh Márk, Horváth Levente.

(A fotókon Nagysolymosi Tibor edző mellett Szendrővári Zsombor és Lovászi Bendegúz.)