XXXVII. BÁCSVÍZ KUPA úszóverseny a Kecskeméti Fürdőben

Vissza a címlapra

A BÁCSVÍZ KVSC és a Kecskeméti Fürdő közös rendezésében került sor a XXXVII. BÁCSVÍZ KUPA úszóversenyre a hétvégén, melyen 34 egyesület több mint 500 versenyzője 1912 alkalommal állt rajtkőre. A BÁCSVÍZ KVSC egyesülete 34 sportolóval nevezett a megmérettetésre.

A csapatverseny győztese a Jövő SC csapata lett, a dobogó második fokára a Darnyi Tamás SC, míg a harmadikra a Debreceni Sportcentrum egyesülete állhatott fel. A BÁCSVÍZ KVSC a hatodik helyen végzett. A hazai csapat összesen 20 érmet - 9 arany-, 5 ezüst-, 6 bronz-, valamint 59 pontszerző helyezést szerzett. Czeglédi Diána 200 méter vegyesen elért eredményével korosztályos kupát nyert.

Aranyérmet szereztek: Czeglédi Diána, Szilvási-Hazag Aliz, Mozsárik Levente

Ezüstérmet szereztek: Mohay Janka, Szilvási-Hazag Aliz, Bali Dorottya, Czeglédi Diána

Bronzérmet szereztek: Czeglédi Diána, Czeglédi Kenéz, Tarsoly Zsolt, Kaczkó Lilien, Kószó Botond, Szilvási-Hazag Aliz

Pontszerző helyen végeztek: Kubicsek Kornél, Radics Milán, Pintér Csaba, Szalontai Roland, Gróf Csaba, Szűcs Barnabás, Vizin-Esquivel Dániel, Kószó Botond, Király Léna, Gajári Márk, Czeglédi Kenéz, Puruczki László, Schnábel Krisztián, Szabó Nóra

Felkészítő edzők: Nagy Zoltán, Bács Ferenc