Szombaton rendezik Kecskeméten idén az első Kisállatvásárt

Vissza a címlapra
Szombaton rendezik Kecskeméten idén az első Kisállatvásárt

2024. március 23-án, szombaton, a Szent László körúti vásártér megnyitja kapuit az év első Kisállatvásárának.

A Kecskeméti Piac rendezvénye a felnőttek és a gyermekek körében is nagy népszerűségnek örvend. Az eseményen a galambok és szárnyas haszonállatok mellett papagájok, díszmadarak, díszhalak is megtekinthetők és megvásárolhatók. Valamint a gazdit kereső házi kedvencek: nyuszik, cicák, kutyusok.

A rendezvényen a kezdő állattartók hasznos tanácsokat kaphatnak a tenyésztőktől a gondozásról és számtalan minőségi állateledel, állatfekhely, mókás játék és egyéb kiegészítők közül válogathatnak.

A Kisállatvásárra csak érvényes orvosi igazolással ellátott állatokat hoznak ki a tenyésztők.

A vásárral egyszerre rendezik meg a veteránautó-és motoralkatrész börzét, valamint a zsibpiac is várja a kincsvadászokat.

A belépés a vásárlóknak gyalogosan ingyenes!

Puskás Tünde