Szalonest a Spalettában – Művészet, közösség és harmónia egy estére

Vissza a címlapra
Szalonest a Spalettában – Művészet, közösség és harmónia egy estére

Kecskemét egyik hangulatos helyszíne, a Spaletta Étterem és Sörház ismét különleges kulturális programmal várja az érdeklődőket. Az „Itt vagyunk" Támogatunk Egyesület meghívására 2025. november 13-án, csütörtökön 17 órakor kerül megrendezésre a következő Szalonest, amely a művészet, a közösség és a zene találkozásának ígérkezik.

Az est háziasszonya Almási Zsuzsanna festőművész, aki bemutatja a meghívott alkotót, Csernus Erzsébet festőt. Csernus Erzsébet munkái finom érzékenységgel, mégis határozott formavilággal ragadják meg a természet és az ember kapcsolatát - képei egyszerre nyújtanak nyugalmat és inspirációt a nézőnek.

Vendégként Horváth Attiláné, a Városi Szociális Közalapítvány kuratóriumi elnöke is részt vesz a programon, aki a közösségi kezdeményezések fontosságáról osztja meg gondolatait.

A zenei aláfestést a Ritmo Smooth Jazzy Guitar biztosítja, és lágy, jazzes hangulatot varázsol az estére, még inkább elősegítve a művek és a beszélgetések bensőséges befogadását.

A rendezvény helyszíne: Spaletta Étterem és Sörház, Kecskemét, Jókai utca 15.

A program a Nemzeti Együttműködési Alap, az „Itt vagyunk" Támogatunk Egyesület, valamint a Spaletta Étterem és Sörház támogatásával valósul meg.

Az esemény kiváló lehetőséget kínál mindazok számára, akik szeretik a képzőművészetet, a jó zenét és a tartalmas emberi találkozásokat. A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak!

l1106plakat.jpg