Kecskeméti kiválóságokat, szakembereket, művészeket köszöntöttek a közgyűlésen

Vissza a címlapra
Kecskeméti kiválóságokat, szakembereket, művészeket köszöntöttek a közgyűlésen

A hagyományok szerint 2026. május 14-én, csütörtökön a közgyűlés munkájának megkezdése előtt Szemereyné Dr. Pataki Klaudia polgármester köszöntötte azokat a kecskeméti kiválóságokat, szakembereket, művészeket, akik életpályájuk, szakmai eredményeik elismeréseként az elmúlt félévben rangos állami kitüntetésben, illetve országos jelentőségű elismerésben részesültek. (Fotó: hiros.hu/Banczik Róbert)

Az állami kitüntetettek neveit IDE kattintva tudják megtekinteni!