Jutalmazták a klímatudatos szemléletformálókat
2021. november 12-én, pénteken délután tartották a „Kecskemét Megyei Jogú Város klímastratégiája és szemléletformálás programja" projekt díjátadóját. (Fotók: Vincze József)
Kecskemét a KEHOP-os projekt keretében vállalta, hogy elkészíti saját klímastratégiáját valamint, hogy megvalósít egy átfogó szemléletformálási programot. Az egyes akciókon résztvevő pályázóknak, illetve versenyzőknak adott át jutalmakat Szeberényi Gyula Tamás, Kecskemét alpolgármestere.