Háborúellenes Gyűlés Kecskeméten – ÉLŐBEN a keol.hu-n

Vissza a címlapra
Háborúellenes Gyűlés Kecskeméten – ÉLŐBEN a keol.hu-n

2025. december 6-án, szombaton Kecskeméten a Messzi István Sportcsarnok adott otthont a Digitális Polgári Körök következő Háborúellenes Gyűlésének. A rendezvényt a Messzi István Sportcsarnokban tartották, ahová az ország minden pontjáról várták a béke mellett elkötelezett résztvevőket. (Fotók: Szamler Roland - Szamler Photography / Vincze József)

l1206stG6Kgyc.jpg

A szervezők kiemelték: a gyűlés célja, hogy a hazájukért tenni akaró, békeszerető polgárok személyesen is kapcsolódhassanak egymással, és közösen mondhassanak nemet a háborúra. A Digitális Polgári Körök első, Budapesten megrendezett országos találkozója, valamint az ezt követő győri és nyíregyházi események már megmutatták, milyen erő rejlik a közösségben. A sikerek arra ösztönzik a szervezőket, hogy még több helyszínen álljanak ki Magyarország békéjének és biztonságának megőrzéséért - ennek adott 2025. december 6-án, szombaton otthont a kecskeméti esemény.

l120602.jpg

A színpadi program 11 órakor kezdődött, amelyben izgalmas beszélgetések, művészeti produkciók és politikai megszólalások kaptak helyet. Elsőként Orbán Balázs, a miniszterelnök politikai igazgatója lépett színpadra, ezt követően pedig Csiszár Jenő beszélgetett Orbán Viktor miniszterelnökkel.

l120601.jpg

l1206Orban.jpg

A kecskeméti Háborúellenes Gyűlés ismét megmutatta, milyen széles körű társadalmi támogatás áll a béke ügye mellett Magyarországon.

l1206kep05.jpg

KAPCSOLÓDÓ CIKKÜNK:

Orbán Viktor Kecskemétről: Engem a kecskemétiek még sohasem hagytak cserben

(Képgaléria: Szamler Roland - Szamler Photography és Vincze József)

Galéria (51 kép)

Összes kép letöltése