Az Aranyhomok Kupa KESI-s eredményei
A hétvégén, azaz 2018. január 27-28. között rendezték meg a Kecskeméti Fürdőben a VII. Aranyhomok Kupa úszóversenyt, melyen a Kecskeméti Sportiskola összesen 33 fiatal sportolóval indult.
A rangos eseményen összesen 36 egyesület 499 versenyzője vett részt. Közöttük a Kecskeméti Sportiskola fiatal növendékei kiemelkedő teljesítményt nyújtottak: nem csak az egyéni csúcsok, hanem az érmek számát tekintve is. A KESI úszói összesen 20 érmet nyertek (9 arany-, 5 ezüst-, és 6 bronzérmet), és ezzel az egyesületek közti pontversenyben a 8. helyen zártak.
A KESI legeredményesebb versenyzője Mohay Janka volt (képünkön), aki egymaga összesen 5 érmet zsebelt be: 4 aranyat és 1 ezüstöt.
A Sportiskolából érmet nyert versenyzők:
Mohay Janka: 50 m pillangó: 1. hely, 10 m hát: 1. hely, 50 m hát: 1. hely, 200 m gyors: 1. hely, 50 m mell: 2. hely
Czeglédi Diána: 50 m hát: 1. hely, 50 m mell: 1. hely
Szilvási-Hazag Alíz: 50 m pillangó: 1. hely, 50 m mell 3. hely
Kis-Pauditz Alíz: 100 m mell: 1. hely, 50 m mell: 2. hely, 50 m hát: 2. hely
Dongó Gellért: 50 m mell: 2. hely
Nagy Luca Natália: 50 m mell: 2. hely
Kosztolányi Anna: 50 m pillangó: 3. hely, 50 m hát: 3. hely
Gajári Márk: 50 m hát: 3. hely
Szabó Nóra: 50 m mell 3. hely
Dudás Mihály: 50 m mell: 3. hely
Felkészítő edzők: Poczó Elemér, Bálint Zoltán, Székely Lilla, Várnagy Kinga.