„Aranyos” Megyei Sakkbajnokság az Arany János iskolában

Vissza a címlapra
„Aranyos” Megyei Sakkbajnokság az Arany János iskolában

Ötödik alkalommal rendezték meg az Arany János Általános Iskolában a Megyei „ARANYOS" sakkbajnokságot. A verseny fővédnöke Zsámboki Anna, a Kecskeméti Tankerületi Központ igazgatója volt.

A bajnokságon 18 általános iskolából 125 tanuló mérte össze a tudását, nyolc korcsoportban. A versenyen korcsoportonként az első hat helyezett fiú és első hat helyezett lány kapott díjat.

A következő iskolák tanulói vettek részt a megmérettetésben: Arany János iskola, Lánchíd Utcai Sport iskola, Magyar Ilona iskola, II. Rákóczi Ferenc iskola, Zrínyi Ilona iskola, Vásárhelyi Pál iskola, Corvin Mátyás iskola, Hunyadi János iskola, Petőfi Sándor Gyakorló iskola, Református ált. iskola, Piarista ált. iskola, Szent Imre ált. iskola, Fülöpjakab Eötvös József iskola, Lajosmizse Fekete István iskola, Ágasegyháza-Orgovány ált. iskola, Kiskunfélegyháza Constantinum, Kalocsa Kertvárosi iskola, Soltvadkerti Kossuth Lajos Evangélikus iskola.

EREDMÉNYEK:

1-2. korcsoport fiúk

I. hely (arany) Sipos Kende Györk Soltvadkert Kossuth Lajos Evangélikus iskola

II. hely (ezüst) Polgár Márk Kecskeméti Arany János iskola

III. hely (bronz) Kiss Jeremiás Kalocsa Kertvárosi iskola

IV. hely Velkei Máté Kecskeméti Széchenyi Sétányi óvoda

V. hely Markó Bálint Kalocsa Kertvárosi iskola

VI. hely Tusa Barnabás Kecskeméti Református Általános iskola

1-2. korcsoport lányok

I. hely (arany) Maral Erdene Daradember Kecskeméti Petőfi Sándor Gyakorló iskola

II. hely (ezüst) Magonyi Petra Lili Kecskeméti Zrínyi Ilona iskola

III. hely (bronz) Nagy Franciska Kecskeméti Magyar Ilona iskola

IV. hely Varga Johanna Kecskeméti Lánchíd Utcai Sport iskola

V. hely Kelemen Orsolya Kecskeméti Lánchíd Utcai Sport iskola

VI. hely Haag Hajnalka Kecskeméti Magyar Ilona iskola

3-4. korcsoport fiúk

I. hely (arany) Zsirmik Zsombor Kecskeméti Piarista Általános Iskola

II. hely (ezüst) Bakos Ádám Kecskeméti Mátyás Király iskola

III. hely (bronz) Révész Csongor Soltvadkert Kossuth Lajos Evangélikus iskola

IV. hely Kökény Kristóf Kecskeméti Mátyás Király iskola

V. hely Nyerges Bence Soltvadkert Kossuth Lajos Evangélikus iskola

VI. hely Prohászka Márk Kecskeméti Vásárhelyi Pál iskola

3-4. korcsoport lányok

I. hely (arany) Lefor Luca Kecskeméti Petőfi Sándor Gyakorló iskola

II. hely (ezüst) Nandin Erdene Davadember Kecskeméti Petőfi Sándor Gyakorló iskola

III. hely (bronz) Benhardt Anna Soltvadkert Kossuth Lajos Evangélikus iskola

IV. hely Péli Eszter Soltvadkert Kossuth Lajos Evangélikus iskola

V. hely Csikai Zsuzsanna Kecskeméti Petőfi Sándor Gyakorló iskola

VI. hely Virágh Bianka Kecskeméti Magyar Ilona iskola

5-6. korcsoport fiúk

I. hely (arany) Daróczi Donát Soltvadkert Kossuth Lajos Evangélikus iskola

II. hely (ezüst) Kardos Levente Kecskeméti II. Rákóczi Ferenc iskola

III. hely (bronz) Aczél-Szabó Csongor Kecskeméti Vásárhelyi Pál iskola

IV. hely Révész Kolos Soltvadkert Kossuth Lajos Evangélikus iskola

V. hely Erős Máté Lajosmizsei Fekete István iskola

VI. hely Árvai Tamás Kecskeméti Piarista iskola

5-6. korcsoport lányok

I. hely (arany) Virág Szonja Soltvadkert Kossuth Lajos Evangélikus iskola

II. hely (ezüst) Balla Nadin Kecskeméti Magyar Ilona iskola

III. hely (bronz) Szabó Gina Kecskeméti Magyar Ilona iskola

7-8. korcsoport fiúk

I. hely (arany) Kozelka Ágoston Lajosmizsei Fekete István iskola

II. hely (ezüst) Fekete Dániel Fülöpjakab Eötvös József iskola

III. hely (bronz) Zöldi Csaba Fülöpjakab Eötvös József iskola

IV. hely Valkai Zsolt Kecskeméti Corvin Mátyás iskola

V. hely Benke Balázs Kecskeméti Hunyadi János iskola

VI. hely Balog Szebasztyián SOS Gyermekfalu

7-8. korcsoport lányok

I. hely (arany) Tóth Petra Soltvadkert Kossuth Lajos Evangélikus iskola

II. hely (ezüst) Tóth Gréta Soltvadkert Kossuth Lajos Evangélikus iskola

III. hely (bronz) Baranyi Dorottya Kecskeméti Corvin Mátyás iskola

Legeredményesebb tanuló: Daróczi Donát

Legeredményesebb iskola: Soltvadkert Kossuth Lajos Evangélikus iskola

Az Arany János iskola tantestületét a verseny megszervezésében Nádor Csaba versenybíró segítette.

GRATULÁLUNK A HELYEZETTEKNEK!

Galéria (9 kép)

Összes kép letöltése