Álláslehetőség: Marketing asszisztens

A Hírös Sport Nonprofit Kft. marketing asszisztens munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

- marketing és kommunikációs projektekben asszisztensi feladatok ellátása,

- weboldal és közösségi médiafelületek kezelése,

- marketing feladatokkal kapcsolatos adminisztráció, beszámolók készítése,

- rendezvényszervezés és rendezvények lebonyolításában való részvétel,

- marketing eszközök kezelése.

Elvárások:

- szakirányú középfokú végzettség,

- magas szintű számítógépes ismeretek (excel, word, power point, webkezelés, médiafelületek),

- középszintű angol, vagy németnyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),

- kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,

- megbízhatóság, pontosság, precizitás,

- terhelhetőség,

- B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

- kiadvány-, és képszerkesztő programok ismerete és készségszintű használata

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség,

- határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidő,

- béren kívüli juttatás.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Jelentkezés módja: Kattints IDE, majd a a „Jelentkezés" gombra, hogy elindítsd a jelentkezési folyamatot, 2021. május 14-ig.