Álláshirdetés a Füredi Autósiskola és Képző Központ kecskeméti irodájába

A Füredi Autósiskola és Képző Központ kecskeméti irodájába keressük mosolygós, segítőkész, kolléganőnket / kollégánkat ügyfélszolgálatos munkakörbe!

A következő feladatok várnak rád:

- teljes körű tájékoztatás nyújtása ügyfeleink részére

- teljes körű adminisztratív feladatok ellátása

- bejövő telefonhívások fogadása, ügyintézése

- Back Office feladatok ellátása

- a felmerülő nehézségek gyors és pontos megoldása

Téged várunk, ha rendelkezel:

- legalább középfokú végzettséggel,

- felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (word, excel, levelező program),

- kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel.

Fontos, hogy:

- ügyfélorientált, magabiztos, megbízható, pontos, munkájára igényes személyiség légy;

- szívesen, örömmel képviseld iskolánkat.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

- korábban hasonló területen (felnőttképzés/ gépjárművezető képzés) szerzett tapasztalat, nyelvismeret.

A jelentkezés feltétele: fényképes önéletrajz, bérigény megjelölésével.

A munkavégzés helye:

Füredi Autósiskola és Képző Központ, Kecskemét, Izsáki út 2/a.

A munkavégzés ideje:

H-P.: A hét: 7:30-16:00 és B hét: 9:00- 17:30

A pályázatok beérkezésének határideje:

2024. augusztus 30.

A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: info@furedi.eu

A tárgyban kérjük, tüntesd fel a pozíció megnevezését: „Ügyfélszolgálati munkatárs 2024".