Állásajánlat a Freudenberg Sealing Technologies Kft Kecskemét-Kadafalvi Gyáregységében

Szeretnél egy stabil, innovatív, nagy múltú cég csapattagja lenni? Te is szeretnél részese lenni folyamatos sikereink elérésének? Velünk lehetőséged van rá, hogy értékes szakmai tapasztalatot szerezhess!

A Freudenberg Sealing Technologies kecskeméti gyáregysége tömítések előállításával foglalkozik 1998 óta. A gyártási kapacitás az alapítás óta folyamatosan növekszik, ennek köszönhetően ma már 2 üzemegységünk közel 800 főt foglalkoztat.

20 éve az élvonalban, 20 éve a legjobbak között Kecskeméten az autóipari beszállítók közül.

A Freudenberg Sealing Technologies RSS üzeme felvételt hirdet az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ

Legfőbb szakmai feladatai:

• Hidraulikus, pneumatikus gyártóberendezések üzemeltetése, karbantartása

• Önálló hibakeresés és hibaelhárítás

• Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek végrehajtása

• Folyamatos termelés feltételeinek biztosítása

• Dokumentációk gondozása, a végrehajtott munkák dokumentálása

• Fejlesztési projektekben történő aktív részvétel

Amit várunk a jelentkezőktől:

• Középfokú műszerész vagy mechatronikai végzettség

• Hidraulikus, pneumatikus karbantartásában, hibaelhárításában szerzett minimum 2-3 év tapasztalat

• Alapszintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Excel, Word)

• Több műszakos munkarend vállalása

• Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

• Pontos, precíz és önálló munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

• Versenyképes fizetést

• Havi elszámolású cafeteria -, és prémium rendszert

• Éves jutalmazási rendszert

• Elismert multinacionális cégnél új technológiák megismerését, magas szintű szakmai ismeretek elsajátítását

• Vállalat buszjárataival történő ingyenes bejárást több környező településről.

Szakmai önéletrajzokat a kinga.toth@fst.com email címre várjuk.