1200 terhességi teszt érkezett adományként a kecskeméti kórház Szülészeti-Nőgyógyászati Osztályára
Jelentős támogatás érkezett a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház Szülészeti-Nőgyógyászati Osztályára: a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Dél-alföldi Régiója 1200 darab terhességi tesztet ajánlott fel az intézmény számára.
Az adomány fontos segítséget jelent az osztály mindennapi betegellátó munkájában, hozzájárulva a gyorsabb és hatékonyabb egészségügyi ellátáshoz.
A felajánlott teszteket a szervezet képviseletében dr. Rigó Orsolya Izabella regionális ügyvezető adta át az osztály munkatársainak. Az adományt Dr. Kőrösi Szilvia főorvos, a Szülészeti-Nőgyógyászati Osztály osztályvezető-helyettese, valamint Bodorné Ujlaki Georgina vezető szülésznő vették át.

A kórház kiemelte: az ilyen jellegű támogatások túlmutatnak az eszközök gyakorlati értékén. Az adományok egyben az összefogás, a társadalmi felelősségvállalás és az egészségügyi ellátás iránti közös elköteleződés szimbólumai is.
Az intézmény szerint az együttműködések végső célja változatlan: a betegek számára minél magasabb színvonalú, biztonságos és emberközpontú ellátás biztosítása.