Újabb versennyel folytatódott a felkészülés a BÁCSVÍZ KVSC fiatalabb úszói számára

Vissza a címlapra

A hétvégén újabb versennyel folytatódott a felkészülés a BÁCSVÍZ KVSC fiatalabb úszói számára a hódmezővásárhelyi uszodában az I. SWAPPIE Kupán, ahol 50 és 100 méteres versenyszámokban mérethették meg magukat.

A BÁCSVÍZ KVSC 15 versenyzője végül az ötödik helyen zárt az egyesületi pontversenyben 8 arany, 5 ezüst és 9 bronzérmet szerezve.

Éremszerzők: Albert János, Czeglédi Diána, Czeglédi Zselyke, Domján Noémi, Farkas Janka, Király Léna, Kosztolányi Anna, Márhoffer Soma, Mohay Janka, Mozsárik Levente, Szilvási-Hazag Alíz, Wórum Benedek,

Pontszerzők: Fodor Ildikó Amira, Katona Lujza, Kollár Bálint.

Ezen a hétvégén a csapat másik része pihent a múlt héten zajlott Felnőtt Országos Bajnokság után, amelyet a Debreceni Sportuszodában rendeztek meg. A négy versenynap alatt gyönyörű egyéni csúcsok születtek, a BÁCSVÍZ KVSC ifjúsági úszóitól.

A verseny résztvevői: Demjén Bátor, Fekete Miklós, Gál Olivér, Garajszki Máté, Lajter Szabolcs, Magony Joshua, Mészáros Dániel.

Az egyéni csúcsok mellett, izgalmas döntőket is láthattunk:

- Gál Olivér az 50 méter férfi mellúszás „B" döntőjében 29.44-es idővel a 4. helyet szerezte meg.

- Garajszki Máté a 200 férfi hátúszás „B" döntőjében 2:11.10-et úszva, az 5. helyen végzett.

- Mészáros Dániel a 200 méter férfi gyorsúszás „B" döntőjében 1:55.18-at úszva, a 6. helyen végzett.

Felkészítő edzők: Nagy Zoltán, Bálint Zoltán, Bács Ferenc