Hengereltek a 10 évesek első országos versenyükön

Vissza a címlapra

Fantasztikusan szerepeltek a Kecskeméti Judo Club- KESI 10 éves versenyzői első országos versenyükön. A diák C korcsoportos Judosok már nem az első versenyükön vannak túl, azonban most léptek tatamira először Országos Versenyen.

Nagyon jól sikerült a bemutatkozás, hiszen nem ijedtek meg a feladattól. Mindenki 4-5 mérkőzést vívott, ez jelzi, hogy ott a helyük az országos mezőnyben.

Pusztai Maximilian 4 nyert mérkőzés után került a döntőbe, ahol két ippont dobott, de a bírók úgy látták, hogy olyan technikát alkalmazott melyet ez a korcsoport még nem használhat. Ezüst érme nekünk felér egy arannyal.

A súlycsoport másik nagy favoritja Székedi Igor most nem volt nagy formában, így az 5-ik helyet foglalta el.

Szelei Mózes szép egyenletes munkával 3-ik, Szabó Györfi Csongor 7-ik helyen végzett.

Szabó Győrfi Zalán 5 mérkőzés után a 3-ik helyen végzett. Brezina Dániel 4 mérkőzéssel 5-ik helyen zárt.

A KJC kis tigrise, Falusi Péter nem tudta be verekedni magát az 1-5-be, sajnos még 2 kg hiányzik neki a súlycsoport határig. Reméljük, hamarosan beéri a többieket, hiszen küzdő modora bámulatos.