„Aranyos” sportsikerek a 2018/2019-es tanévben

Vissza a címlapra
„Aranyos” sportsikerek a 2018/2019-es tanévben

A Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskolában nagy hagyománya van a röplabdasportnak. A tanulók ebben a tanévben is kiemelkedően szerepeltek a versenyeken, aranyérmek egész sorát szerezték meg az országos megmérettetéseken. Kiss Bendegúz 8.c és Bogdán Bence 8.a osztályos tanulók pedig a válogatott tagjaiként Röplabda Európa Bajnoki Selejtezőn szerepeltek Mariborban (Szlovénia). A rendezvényen VI. helyezést értek el.

Az iskola további eredmányei:

Dunszt Ferenc Országos Minibajnokság (Eger)

I. hely csapatban: Babéj Hunor 5.b, Nagy Benedek 5.b, Lisku Illés 6.a, Komáromi Ádám 6.a, Kardos Zoltán, 6.a, Faragó Botond 6.b, Nagy Levente 6.b, Pádár Zétény 6.b, Kardos Ádám 6.d, Oláh-Nagy Máté 5.c, Szűcs Péter Felkészítő tanár: Szabó István

Országos Röplabdaverseny (Dunaújváros)

I. hely csapatban: Baracsi Balázs 7.c, Török Soma 8.a, Bogdán Bence 8.b, Kiss Bendegúz 8.c, Török Zsombor 8.c, Zoltai Bence 6.a, Csujok Gergely 7.c, Farkas Péter 7.c, Szűcs Norbert 7.d, Csernák Dániel 8.a, Csordás Attila 8.b Felkészítő tanár: Nagy Péter

Országos Mini Röplabda Bajnokság (Szolnok)

I. hely csapatban: Babéj Hunor 5.b, Inoka Botond 5.e, Komáromi Ádám 6.a, Kardos Zoltán 6.a, Faragó Botond 6.b, Nagy Levente 6.b, Pádár Zétény 6.b, Kardos Ádám 6.d, Oláh-Nagy Máté 5.c, Szűcs Péter 6.a, Bóc Attila 5.b Felkészítő tanár: Szabó István

Titkos Lajos Országos Röplabda Emlékverseny (Szeged)

I. hely csapatban: Baracsi Balázs 7.c, Török Soma 8.a, Bogdán Bence 8.b, Kiss Bendegúz 8.c, Török Zsombor 8.c, Zoltai Bence 6.a, Csujok Gergely 7.c, Farkas Péter 7.c, Szűcs Norbert 7.d, Csernák Dániel 8.a, Csordás Attila 8.b Felkészítő tanár: Nagy Péter   III. hely csapatban: Csúzdi Máté 4.a, Farina Dominik 4.a, Marozsi Szilárd 4.a, Szebellédi Bátor 4.a, Szabó Roland 4.b, Szabó Zalán 4.b, Komáromi Dávid 3.a, Csillag Zsombor 3.a, Csikós Ábel 4.d Felkészítő tanár: Szabó István

Országos Röplabda Kupa (Szeged)

I. hely csapatban: Baracsi Balázs 7.c, Török Soma 8.a, Bogdán Bence 8.b, Kiss Bendegúz 8.c, Török Zsombor 8.c, Zoltai Bence 6.a, Csujok Gergely 7.c, Farkas Péter 7.c, Szűcs Norbert 7.d, Csernák Dániel 8.a, Csordás Attila 8.b Felkészítő tanár: Nagy Péter

Országos Újévi Pénzügyőr Kupa (Budapest)

I. hely csapatban: Csúzdi Máté 4.a, Farina Dominik 4.a, Marozsi Szilárd 4.a, Szebellédi Bátor 4.a,  Szabó Roland 4.b, Szabó Zalán 4.b Felkészítő tanár: Szabó István 

Országos Mini Röplabda Bajnoki forduló (Kaposvár)

I. hely csapatban: Babéj Hunor 5.b, Nagy Benedek 5.b, Inoka Botond 5.e, Lisku Illés 6.a, Komáromi Ádám 6.a, Kardos Zoltán 6.a, Faragó Botond 6.b, Nagy Levente 6.b, Pádár Zétény 6.b, Kardos Ádám 6.d Felkészítő tanár: Szabó István

Országos Mini Röplabda Bajnoki forduló (Dunaújváros)

I. hely csapatban: Babéj Hunor 5.b, Nagy Benedek 5.b, Inoka Botond 5.e, Lisku Illés 6.a, Komáromi Ádám 6.a, Kardos Zoltán 6.a, Faragó Botond 6.b, Nagy Levente 6.b, Pádár Zétény 6.b, Kardos Ádám 6.d Felkészítő tanár: Szabó István

Országos Markovics Röplabda Kupa (Szeged)

I. hely csapatban: Babéj Hunor 5.b, Nagy Benedek 5.b, Inoka Botond 5.e, Lisku Illés 6.a, Komáromi Ádám 6.a, Kardos Zoltán 6.a, Faragó Botond 6.b, Nagy Levente 6.b, Pádár Zétény 6.b, Kardos Ádám 6.d Felkészítő tanár: Szabó István

Országos Mini Röplabda Bajnokság (Szeged)

I. hely csapatban: Babéj Hunor 5.b,  Inoka Botond 5.e, Komáromi Ádám 6.a, Kardos Zoltán 6.a, Faragó Botond 6.b, Nagy Levente 6.b, Pádár Zétény 6.b, Kardos Ádám 6.d, Oláh-Nagy Máté 5.c, Szűcs Péter 6.a, Bóc Attila 5.b Felkészítő tanár: Szabó István    

Galéria (13 kép)

Összes kép letöltése