Tehetséges tanulók sikerei az Arany János iskolában

Vissza a címlapra
Tehetséges tanulók sikerei az Arany János iskolában

A Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola kezdetektől fogva tehetséggondozó iskola. Komplex tehetséggondozás folyik az iskolában, a gardneri tehetségterületeken. Az iskola Európai és Akkreditált Kiváló Tehetségpont. Számtalan tanulmányi, művészeti és sporteredménnyel büszkélkedhet. A 2017-2018-as tanév első negyedévének legkiemelkedőbb városi, megyei, regionális, országos és nemzetközi eredményeit mutatjuk be. Gratulálunk a felkészítő pedagógusoknak és a tehetséges diákoknak.

Bebras - 2017 Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny

Fodor Nándor Noel 7.c VII. hely

Fodor Vencel Pál 7.d X. hely

Felkészítő tanár: Hermán Attila

Országos Bolyai Matematika Csapatverseny

Bíró György András 4.b VIII. hely

Lovas Tekla 4.b

Szenczy Dorottya 4.b

Pálfi Bálint 4.b

Lisku Andor Raffael 7.a XII. hely

Török Soma 7.a

Fodor Nándor 7.c

Fodor Vencel 7.d

Felkészítő tanárok: Nyúl Attiláné, Balogné Nagy Katalin, Bali-Petrecz Barbara

Országos Arany János-emlékverseny (Vásárhelyi iskola versenye)

Dakó Ádám 7.c V. hely

Antal Csilla 8.a

Matuszka Máté 8.b

Felkészítő tanárok: Lórné Molnár Tünde, Novák Lászlóné, Juhászné Rozgonyi Márta, Deákné Kovacsics Beatrix

Kosárpalánta sportverseny (Messzi István Sportcsarnok)

Szebellédi Emma 3.a I.

Török Szofi 3.a csapat

Vincze Valéria 3.a

Szabó Jázmin 3.a

Gál Zsófia 3.b

Rácz Luca 3.b

Kovács Kitti 3.c

Varga Letícia 3.c

Hencz Debóra 3.c

Bodri Liliána 3.c

Farkas Nóra 2.a II.

Ocsenás Noel 2.b csapat

Bánhegyi Barnabás 2.b

Csávolszki Milán 2.b

Váczi Kata 2.b

Sebe Vivien 2.b

Olajos Szonja 2.b

Tapodi Lili 2.b

Nweke Noa 2.c

Felkészítő tanár: Bálintné Mészáros Mónika

Országos Markovics Röplabda Emlékverseny

Lisku Illés 5.a I. hely

Baracsi Balázs 6.c

Farkas Péter 6.c

Nagy Benedek 6.c

Szűcs Norbert 6.d

Csernák Dániel 7.a IV. hely

Bogdán Bence 7.b

Csordás Attila 7.b

Kiss Bendegúz 7.c

Török Zsombor 7.c

Bicskei Leó 8.b

Szabadi András 8.c

Komáromi Ádám 5.a IX. hely

Zoltai Bence 5.a

Faragó Botond 5.a

Nagy Levente 5.a

Csujok Gergely 6.c

Fekete Zsombor 6.c

Felkészítő tanárok: Nagy Péter, Szabó István

Országos Súlyemelő Bajnokság

Bagoly Zsombor 4.d IV. hely

Felkészítő tanár: Bálint Csaba

Országos Diák Judo Bajnokság

Tankó Ákos 4.d VII. hely

Felkészítő tanár: Kerekes Sándor

Országos Diák Judo Bajnokság

Faragó Bálint 4.d IX. hely

Felkészítő tanár: Kerekes Sándor

VI. Fehértavi darvadozás regionális rajzpályázat

Horváth Zita 6.d I. hely

Felkészítő tanár: Timbuszné Sóber Anikó

Megyei Bolyai Matematika Csapatverseny

Bíró György András 4.b I. hely

Lovas Tekla 4.b

Szenczy Dorottya 4.b

Pálfi Bálint 4.b

Lisku Andor Rafael 7.a I. hely

Török Soma 7.a

Fodor Nándor 7.c

Fodor Vencel 7.d

Csíkos Benjamin 6.a II. hely

Kósa Barnabás 6.a

Fekete Zsombor 6.c

Nagy Benedek 6.c

Hrabovszky Richárd 7.d IV. hely

Szőke-Tóth Norisz 7.d

Szabó Petra 7.d

Varga Zsófia 7.d

Felkészítő tanárok: Nyúl Attiláné, Balogné Nagy Katalin, Bali-Petrecz Barbara, Szalontai Mária, Gyimesi Réka

Megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Bial Veronika 4.b V. hely

Bíró György András 4.b

Szenczy Dorottya 4.b

Vámosi Zétény 4.b

Donát Gergő 5.a V. hely

Kujbus Lili 5.a

Mihók Gábor 5.a

Perge Levente 5.a

Adamik Cintia 6.d V. hely

Dunai Kata 6.d

Horváth Zita 6.d

Institoris Dániel 6.d

Beke Martina 8.b VI. hely

Harkai Orsolya 8.b

Matuszka Máté 8.b

Slezák Petra 8.b

Felkészítő tanárok: Nyúl Attiláné, Lórné Molnár Tünde, Juhászné Rozgonyi Márta

Megyei elsősegélynyújtó verseny

Matuszka Máté 8.b VII. hely

Székely Zsombor 8.b

Vad Benitó 8.b

Zavadovics Virág 8.b

Felkészítő tanár: Feczák Lászlóné

Diákolimpia Atlétika Csapatbajnokság megyei döntő

(fiú távolugrás csapatban)

Rácz Botond 7.c II. hely

Mócza Máté 8.a

Lőrik Szabolcs 8.a

Diákolimpia Atlétika Csapatbajnokság megyei döntő

(fiú kislabdahajítás csapatban)

Mócza Máté 8.a II. hely

Lakatos Leonárd 8.c

Szabadi András 8.c

Diákolimpia Atlétika Csapatbajnokság megyei döntő

(súlylökés csapatban)

Szabadi András 8.c II. hely

Lakatos Leonárd 8.c

Diákolimpia Atlétika Csapatbajnokság megyei döntő

(lány távolugrás csapatban)

Harkai Orsolya 8.b I. hely

Diákolimpia Atlétika Csapatbajnokság megyei döntő

(10x200m svédváltó csapatban)

Rácz Botond 7.c I. hely

Mócza Máté 8.a

Harkai Orsolya 8.b

Felkészítő tanárok: Nagy Péter, Kállai Zsuzsanna, Szabó István

„Csepptől az Óceánig gyermekszemmel" városi képzőművészeti verseny

5-8. évfolyam II. hely

Felkészítő tanár: Timbuszné Sóber Anikó

„Állatok hónapja" városi rajzverseny (Ménteleki Általános Iskola versenye)

Szabó Petra 7.c I. hely

Felkészítő tanár: Norek Regina

Városi logikaverseny (Vásárhelyi Pál Általános Iskola versenye)

Szalai Tibor 1.a II. hely

Szeicz Dorina 1.a csapat

Trifont Csenge 1.a

Szabó Barnabás 2.b I. hely

Bánhegyi Barnabás 2.b II. hely

Molnár Bence 6.c II. hely

Kovács-Kalocsa Dávid 3.a III. hely

Kiss Dorottya Sára 8.a III. hely

Felkészítő tanárok: Bálintné Mészáros Mónika, Szalontai Mária, Modok Gáborné, Balogné Nagy Katalin, Szőkéné Szabó Gabriella