Idén is első lett a Református Iskolák Országos Úszóbajnokságán Kecskemét

Vissza a címlapra
Idén is első lett a Református Iskolák Országos Úszóbajnokságán Kecskemét

Mezőtúron rendezték meg a Református Iskolák Országos Úszóbajnokságát 16 általános iskola részvételével. A versenyen a Kecskeméti Református Általános Iskola 37 tanulója indult, akik összesen 26 érmet nyertek - 10 aranyat, 9 ezüstöt, és 7 bronzot -, valamint a tavalyi évhez hasonlóan elhozták az első helyezettek járó iskola-kupát is.

A legkiemelkedőbb versenyző Böröczky Marcell volt, aki 4 arany és egy ezüstérmet nyert, a fiúk összesített pontversenyében pedig első helyezést ért el. Az iskola többi kiválóan teljesítő tanulói közül csak néhányukat említve név szerint: Pajor Franciska - ő az összesített pontszámok alapján harmadik helyezett lett -, Kerekes Luca, Barta Zsolt, Tóth Molli, Nagy Hanna, Wórum Benedek az érmeikkel, és értékes pontszerző helyezéseikkel, nagyban hozzájárultak a i Kecskeméti Református Általános Iskola kiemelkedő teljesítményéhez.

A felkészítő testnevelők Balog Csaba, Patocskai Gáborné, Telekes Tamás, és Várnagy Kinga voltak.

A részletes eredmények a következők:

Gyorsúszás:

1. helyezett: Böröczky Marcell

3. helyezett: Pajor Franciska, Kerekes Luca

5. helyezett: Wórum Benedek

6. helyezett: Tóth Molli

7. helyezett: Nagy Hanna

8. helyezett: Fodor Ildikó, Fazekas Nóra

Mellúszás:

2. helyezett: Böröczky Marcell, Pajor Franciska

4. helyezett: Kerekes Luca, Wórum Benedek, Tóth Molli, Hegedűs Dániel

5. helyezett: Czagán-Mákos Lili,

7. helyezett: Fodor Ildikó

8. helyezett: Csengeri Dóra, Kurucz Zalán, Fazekas Nóra

Hátúszás:

1. helyezett: Böröczky Marcell

2. helyezett: Barta Zsolt, Pajor Franciska,

3. helyezett: Tóth Molli, Kerekes Luca

4. helyezett: Varjú Kenéz, Károssy Csenge

5. helyezett: Wórum Benedek,

6. helyezett: Markó Csanád Zsolt, Nagy Hanna, Fazekas Nóra, Versics Ádám

7.helyezett: Hajagos Benjamin

8. helyezett: Kerekes Hédi, Wórum Soma, Hegedűs Dániel

Pillangó:

1. helyezett: Böröczky Marcell, Wórum Benedek

2. helyezett: Nagy Hanna, Kerekes Luca

4. helyezett: Pajor Fanciska, Barta Zsolt

5. helyezett: Varjú Kenéz

6. helyezett: Markó Csanád Zsolt, Tóth Moli, Fazekas Nóra, Versics Ádám, Károssy Csenge

7. helyezett: Fodor Ildikó, Czagán-Mákos Lili, Szabó Luca

8. helyezett: Gajári Márk, Hegedűs Dániel

Gyorsváltó:

1. helyezett: Gajári Márk, Hajagos Benjamin, Markó Csanád Zsolt, Osztényi Dániel / Nagy Hanna, Pajor Franciska, Szili Ágnes, Tóth Molli / Czagán.Mákos Lili, Fazekas Nóra, Szemerey Szinta, Kerekes Luca

3. helyezett: Barta Zsolt, Dobos Zsombor, Hegedűs Dániel, Versics Ádám

Vegyesváltó:

1. helyezett: Nagy Hanna, Pajor Franciska, Szili Ágnes, Tóth Molli / Czagán-Mákos Lili, Fazekas Nóra, Szemerey Szinta, Kerekes Luca / Barta Zsolt, Dobos Zsombor, Hegedűs Dániel, Versics Ádám

2. helyezett: Gajári Márk, Hajagos Benjamin, Markó Csanád Zsolt, Osztényi Dániel / Bali Gergely, Varga Benedek, Wórum Benedek, Wórum Regő / Kurucz Zalán, Szabó Bence Zsombor, Varjú Kenéz, Wórum Soma

3. helyezett: Fodor Ildikó, Kerekes Hédi, Nagy Luca, Csengery Dóra / Károssy Csenge, Szabó Luca, Kovács Anna, Micsinai Erika

Galéria (9 kép)

Összes kép letöltése