Gyógytornász álláshirdetés

A Hírös Sport Nonprofit Kft. gyógytornász munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

egyéni, valamint kiscsoportos gyógytorna,

csoportos vízitorna,

tanácsadás az otthon végzendő gyakorlatok végrehajtására vonatkozóan,

életmódbeli tanácsadás,

adminisztrációs feladatok.

Elvárások:

- gyógytornász diploma,

- működési nyilvántartási igazolvány és MESZK tagság (felvételt követően is intézhető),

- felhasználói szintű számítógépes programok alkalmazása,

- magyar állampolgárság, egészségügyi alkalmasság,

- hivatástudat, pontosság, precizitás, jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség,

- határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidő,

- béren kívüli juttatás.

Szükséges tapasztalat:

- 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

- Kecskeméti Fürdő, Gyógyászat

- Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk 2021.05.31-ig: allas@hiros-sport.hu