ÁLLÁSHÍRDETÉS: Városüzemeltetési főmérnököt keresnek Kecskeméten

Pályázati felhívás: A Kecskeméti Városüzemeltetési Nonprofit Kft. munkatársat keres „Városüzemeltetési főmérnök" munkakör betöltésére, alkalmazotti foglalkoztatási keretben.

Feladatok:

• Kecskemét közigazgatási területén a városüzemeltetési feladatok irányítása

• A városüzemeltetési ágazat munkájának koordinálása, ellenőrzése

• Városüzemeltetési stratégia kidolgozásában való részvétel

• Környezetvédelmi szempontok megjelenítése a városüzemeltetésben

• A munkavégzés hatékonyságának folyamatos ellenőrzése, annak javítására javaslattétel

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség

• Környezettudatos szemléletr

• Határozott vezetői magatartás

• A vállalat szakmai irányítása mellett annak működtetésében való aktív, naprakész részvétel a vállalatirányítási rendszeren keresztül

• XXI. századi megoldások iránti affinitás

Amit ajánlunk:

• Munkavégzéshez szükséges korlátlanul használható mobiltelefon és mobilinternet kapcsolat

• A munkavégzést támogató, saját fejlesztésű, korszerű vállalatirányitási rendszer

• A munkavégzéshez szükséges gépjármű

• Nagyfokú önállóság

A munkavégzés helye:

• 6000 Kecskemét, Béke fasor 71/A

• Kecskemét MJV közigazgatási területe

Előnyt jelent:

• Megszerzett szakmai tapasztalat hasonló jellegű tevékenységben

• Jó kommunikációs és tárgyalási képesség

• Az „önkormányzati működés" ismerete, ezzel kapcsolatban szerzett tapasztalat

• Ha a végzettség kapcsolódik a Társaság tevékenységéhez

A pályázat tartalmi követelménye:

• Szakmai önéletrajz

• Motivációs levél

• A pályázó elképzelései a munkakör betöltésével kapcsolatban

• Bérigény

• Végzettséget igazoló dokumentumok másolata

A pályázat benyújtásának módja, határideje:

A pályázatot lezárt borítékban kell benyújtani személyesen a Kecskeméti Városüzemeltetési Kft titkárságán, 6000 Kecskemét, Béke fasor 71/A, vagy ezen a címen postai küldemény formájában. A borítékon kérjük feltüntetni: „Pályázat a KVÜ városüzemeltetési főmérnök munkakör betöltésére".

A pályázat beadási határideje: 2018. augusztus 10. 12:00

Munkaviszony kezdete: Eredményes pályázat esetén akár azonnal, vagy megegyezés szerint. A munkaszerződés megkötésének feltétele 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

A Kft-vel kapcsolatban további részleteket tudhat meg a www.kvu.hu honlapon.

A KVÜ fenntartja a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa és új pályázatot írjon ki.