Álláshirdetés: műszaki ügyintézőt keres a KIK-FOR Kft.

A KIK-FOR Kft (Kecskemét) műszaki ügyintéző munkatársat keres alkalmazotti foglalkoztatási keretben.

Feladatok:

• Műszaki előkészítés

• Műszaki adminisztrációs feladatok ellátása

• Árajánlatok készítése

• Helyszíni szemléken való részvétel

• Egyéb jegyzőkönyvezési feladatok

Amit ajánlunk:

• Bizonyítási, fejlődési lehetőség

• Konstruktív vállalatvezetés

• Belvárosi irodai környezet

• Versenyképes fizetés

Amit elvárunk:

• Minimum szakirányú technikus, de előnyt jelent építészmérnök, építőmérnök, épületgépészmérnöki végzettség

• Műszaki szemlélet

• A szükséges számítógépes programok felhasználói szintű ismerete (Microsoft Office, de főként Microsoft Word, Microsoft Excell, stb.)

• Nagyfokú teherbírás, precizitás

• Kiváló problémamegoldó képesség

Ami előnyt jelent az elbírálásnál:

• Szakirányú felsőfokú végzettség

• B kategóriás jogosítvány

• Valamely Tervezőprogram alap ismerete (Autocad, Archicad, Nemetschek, stb.)

• Irodai, tervezői, kivitelezői munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat

Önéletrajzát Motivációs levéllel kiegészítve valamint kitöltött adatvédelmi nyilatkozatát (a nyilatkozat letölthető itt -ide kérem beszúrni az elérhetőségét a nyomtatványnak-) 2021. július 31-ig e-mailben várjuk a titkarsag@kikfor.hu címre.

További információk: www.kikfor.hu

Jelentkezését köszönjük és bizalmasan kezeljük!