A Bács-Kiskun Megyei Kereskedelmi és Iparkamara állást kínál főkönyvi könyvelő munkakörbe

A pályázatokat 2019. június 14-ig lehet beküldeni a titkarsag@bkmkik.hu email címre. További tájékoztatás a 70/466-4410 telefonszámon kérhető.

Főbb feladatok, munkák:

o főkönyvi számlák könyvelése, ellenőrzése,

o havi kimutatások, beszámolók készítése,

o adóbevallások a vonatkozó jogszabályok alkalmazásával,

o hatóságok felé történő adatszolgáltatás, bevallások elkészítése,

o jogszabályok követése,

o bankszámlák könyvelése,

o házi pénztárak felügyelete és eseti pénzügyi feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

o naprakész számviteli ismeretek,

o vállalkozási mérlegképes végzettség,

o a munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete, alkalmazása,

o felhasználói szintű számítógépes ismeretek, (MS Office), magas szintű Excel ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

o Vectory szoftver ismerete

Amit kínálunk:

o stabil, hosszú távú munkahely,

o versenyképes fizetés + kiemelkedő béren kívüli juttatási rendszer