Legutóbb frissítve: 2024. április 24. 00:36
Gálaműsorral ünnepelte 30. születésnapját a Kecskeméti Nyugdíjasszövetség
Harminc éve, 1994 áprilisában hozta létre 11 kecskeméti nyugdíjasklub a város nyugdíjasait összefogó szövetséget, amely ma is töretlen lendülettel dolgozik a nyugdíjasok, az időskorúak emberi, állampolgári, társadalmi és anyagi jogainak érvényre juttatásáért, érdekeinek védelméért, társadalmi megbecsülésük erősítéséért, kulturális, közösségi kapcsolataik erősítéséért. (Fotók: Vincze József)